Wydawca treści Wydawca treści

Oferta łowiecka

Opis łowisk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obwód łowiecki nr 117 położony jest geograficznie na terenie Wzniesień Mławskich, w pasie moren czołowych. Powierzchnia obwodu jest bardzo urozmaicona z licznymi wzniesieniami, niewielkimi naturalnymi oczkami wodnymi i bagienkami.
 
Powierzchnia całkowita obwodu wynosi 4352 ha w tym 1877 ha stanowią lasy (45% powierzchni całkowitej). Pozostałą powierzchnię stanowią grunty użytkowane rolniczo.
 
Powierzchnię leśną stanowią drzewostany głównie w wieku 80-120 lat. Powierzchnia upraw i młodników wynosi ok. 210 ha. Przeważają drzewostany z panująca sosną –73 %, dębem –16%, brzozą – 8% i olszą –3%. Dominują siedliska żyzne – lasu mieszanego świeżego i umiarkowanie żyzne – boru mieszanego świeżego.
 

Oferta turystyczna

 

Kwatera myśliwska – Leśniczówka „BOGDANKA" położona jest na terenie ośrodka hodowli zwierzyny – obwód nr 117, w centrum kompleksu leśnego Uroczysko Lekowo.

 

Centralnym miejscem kwatery myśliwskiej jest przestronna świetlica. Zgromadzone tutaj trofea łowieckie i duży kominek zapewniają miłą atmosferę pobytu. W świetlicy Goście mogą korzystać z telewizji z dostępnością kanałów satelitarnych.

 

W kwaterze oferujemy 6 miejsc noclegowy - 3 pokoje dwuosobowe. Wyposażenie sypialni zapewnia wygodny wypoczynek po chwilach spędzonych na polowaniu. Goście mają do dyspozycji 2 łazienki z prysznicami. 
 
Pobyt w kwaterze obejmuje również całodniowe wyżywienie. Specjalnością kuchni są potrawy z dziczyzny (również z pozyskanej w trakcie prowadzonych polowań).

Mapa dojazdu
 

Oferta polowań

 

Nadleśnictwo Ciechanów na terenie Ośrodka Hodowli Zwierzyny ob. łowiecki nr 117. oferuje organizację polowań zbiorowych i indywidualnych.
 
 
Wszystkich zainteresowanych zakupem polowań prosimy o kontakt z Zastępcą Nadleśniczego Nadleśnictwa Ciechanów

Materiały do pobrania